Sponsor

EMMA

Organizacja Non Profit zrzeszająca europejskich miodosytników. "Chcemy sprawić, by miód pitny stał się czym wielkim w Europie".
strona internetowa

PitneMiody.pl

Nasza oferta kryje w sobie bogate, unikatowe kompozycje, których próżno szukać w sklepach stacjonarnych. Połączenie dawnej receptury ze stylową butelką pozwoliło oferować nam trunek doskonały. Nasze miody pitne przypadną do gustu zarówno znawcom jak i amatorom w zakresie degustacji pszczelich darów.
strona internetowa

Ami Honey

Naszym Klientom oferujemy prawdziwe, oryginalne, w pełni naturalne miody pitne pochodzące z wielu miodosytni. To, co pragniemy Państwu zaoferować to nie tylko wysokiej jakości miody pitne, ale również naturalne miody pszczele, zestawy prezentowe, a także profesjonalną obsługę oraz szybką wysyłkę zamówienia.
strona internetowa

Pasieka Jaros

Nasze miody pitne produkowane są metodami naturalnymi, bez konserwantów, polepszaczy, sztucznych barwników i aromatów. Surowcem do ich produkcji jest miód pszczeli, woda i zioła. Swoje wybitne walory smakowe osiągają w czasie kilkuletniego leżakowania.
strona internetowa

Miodosytnia Augustowska

Augustowską Miodosytnie otworzyliśmy, aby w sposób tradycyjny produkować miody pitne najwyższej jakości, stosując tylko naturalne surowce pozyskiwane z terenu Puszczy Augustowskiej i obszarów sąsiednich.
strona internetowa

Pasieka Dziki Miód

Pasieka Dziki Miód to nie tylko sklep, ale głównie mała, rodzinna pasieka. Na czystych ekologicznie terenach, wśród łąk i lasów pozyskujemy miód rzepakowy oraz inne miody i wyroby pszczele
strona internetowa

Apitec

Profesjonalny sklep pszczelarski - Zajmujemy się produkcja oraz sprzedażą artykułów niezbędnych do prowadzenia nowoczesnej pasieki. 
strona internetowa

Ekoostoja

Fundacja EKOOSTOJA jest pozarządową organizacją, której misją jest aktywizacja lokalnych społeczności w podejmowaniu działań sprzyjających zachowaniu agrobioróżnorodności poprzez wykorzystanie jej wartości ekonomicznej.
strona internetowa

Hornad Valley

Hornad Valley jest miodosytnia znajdującą się we Wschodniej Słowacji. Specjalizuje się w produkcji tradycyjnych miodów owocowych korzystając z lokalnych owoców i miodu. Długie leżakowanie miodów w dębowych beczkach nadaje im niepowtarzalny smak.

Apis

Istniejemy od 1932 roku. Nasza oferta obejmuje kilkanaście gatunków miodów pitnych i pszczelich. Łączymy nowoczesność w wychodzeniu naprzeciw potrzebom młodych konsumentów z tradycją objawiającą się w staropolskich recepturach
strona internetowa

Šušvės midus

Miód pitny był już produkowany przez mojego dziadka i moją matkę, od których przejęłam tajemnicę produkcji miodu pitnego. Cały nasz miód pitny jest wytwarzany z miodu gromadzonego przez nasze pszczoły, dzięki czemu zawsze możemy zagwarantować wysoką jakość miodu pitnego. W produkcji nie stosujemy żadnych dodatków chemicznych, tylko naturalne surowce.
strona internetowa

Lancashire Mead Company

Aby nas znaleźć takimi, jakimi jesteśmy, stałeś się podróżnikiem, poszukiwaczem. Tym, który szukał prawdziwego miodu pitnego, tak jak ja w 2008 roku. Od tego czasu była to podróż odkrywania, prób i (czasami) błędów. Teraz wydaje się, że się odnaleźliśmy, szukając Złotego Nektaru, którym jest PRAWDZIWY MIÓD PITNY
strona internetowa

Modern Forms

Niepowtarzalne medale na zamówienie dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych Klienta. Od tanich medali o prostych formach, po klasyczne medale jedno- i dwustronne, z dowolnym nadrukiem w każdym kolorze i ekskluzywne o skomplikowanych kształtach na wyjątkowe okazje.
strona internetowa

Przedsiębiorstwo Pszczelarskie “ŁYSOŃ”

Nasza firma, Przedsiębiorstwo Pszczelarskie „ŁYSOŃ” istnieje na rynku od 1995 roku, zajmujemy się przede wszystkim produkcją sprzętu pszczelarskiego. Na rynku europejskim jesteśmy jedną z największych firm w tej branży.
strona internetowa

Miodosytnia Imbiorowicz

Jesteśmy parą pszczelarzy, którzy postanowili spełnić swoje marzenie o produkcji miodów pitnych. Każdy nasz produkt znamy od momentu zaniesienia miodu przez pszczołę do ula, aż do butelkowania gotowego produktu. Staramy się odmienić wizerunek tego trunku, przybliżyć go naszym Klientom prezentując nowofalowe smaki ubrane w nieszablonowe butelki i etykiety.
strona internetowa

Dwór Polski Wrocław

W jednej z XVI-wiecznych kamienic wrocławskiego starego miasta znajduje się hotel Dwór Polski. Pielęgnując historyczny klimat naszej kamienicy oraz wielowiekowa tradycją polskiej gościnności zapraszamy Państwa w ślad legendy, oferując przytulne pokoje i apartamenty w hotelu oraz suto zastawione stoły w naszych restauracjach.
strona internetowa

Paragraf w kieliszku

Paragraf w kieliszku to blog poświęcony problemom prawnym polskiego rynku napojów alkoholowych. Jego autor poświęca swoją uwagę przede wszystkim zagadnieniom związanym z produkcją i sprzedażą alkoholi rzemieślniczych, wspierając rodzime winnice, browary, gorzelnie.
strona internetowa

Vilkus Miodosytnia

Mała lokalna miodosytnia, która ceni sobie jakość i naturalność swoich produktów.
strona internetowa

PRO-LOG S.A.

PRO-LOG S.A. od 1997 roku specjalizuje się w obsłudze logistycznej napojów alkoholowych. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu składów podatkowych, składów celnych oraz magazynów zarejestrowanych odbiorców. W 2014 roku PRO-LOG S.A. otworzył pierwszy usługowy skład podatkowy w Polsce, w którym obecnie nakładanych jest ok. 20 mln banderoli rocznie.
strona internetowa

Patronat medialny

Pasieka

Od początku istnienia „Pasieka” zjednała sobie grono życzliwych i zadowolonych czytelników. Na naszych łamach poruszamy szereg zagadnień związanych z praktycznym i naukowym pszczelarstwem. Opisujemy ważniejsze wydarzenia pszczelarskie, podajemy kalendarium imprez pszczelarskich.
strona internetowa

Szef Kuchni

Szef Kuchni Magazyn Branży Gastronomicznej to specjalistyczne, ogólnopolskie czasopismo, skierowane do przedstawicieli branży gastronomicznej m.in. właścicieli restauracji, szefów kuchni czy menedżerów. Magazyn jest profesjonalnym i opiniotwórczym tytułem, który na przestrzeni lat zdobył zaufanie i sympatię wielu przedstawicieli tej branży.
strona internetowa

Spirits.com.pl

Spirits.com.pl - największy polski portal o spirytusach w Polsce.
strona internetowa

Aqua Vitae

Ekskluzywny magazyn o alkoholach. Redaktorem naczelnym jest Łukasz Gołębiewski, wieloletni dziennikarz„Rzeczpospolitej ”, wydawca i autor Spirits.com.pl - największego polskiego portalu o spirytusach w Polsce. Dwumiesięcznik jest dystrybuowany w formie subskrypcji, a także w wybranych luksusowych sklepach monopolowych i barach.
strona internetowa

MiodoStacja

Pierwszy polski podcast o miodach pitnych.
strona internetowa

Przegląd Gastronomiczny

"Przegląd Gastronomiczny” to specjalistyczne czasopismo branży gastronomicznej, ukazujące się nieprzerwanie od 1946 roku. Miesięcznik „Przegląd Gastronomiczny” dociera do Czytelników w całej Polsce wyłącznie poprzez prenumeratę.
strona internetowa